Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Web Atölyesi

E-ticaret

Web Atölyesi olarak İstanbul bölgesine ,alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhtiyacınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

E-Ticaret Sitesi Nedir ?

İnternet üzerinden satış yapabilen ve ödeme alabilen web sitelerinin veya platformlarının genel adıdır E-ticaret. E-ticaret günümüzde satış yapmanın olmazsa olmaz yöntemlerinden birisidir. Çünkü dijital kullanımın artmaısyla bu alanda üreticileri ve tüketicileri buluşturabilecek platformlarada daha da çok ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada profesyonel bir E-ticaret sitesi firmalar veya üreticiler için vazgeçilmez bir unsurdur. Profesyonel bir Web Sitesi ile ürünlerini internet ortamında satışa koyanlar satışlarını ve cirolarını çok daha fazla arttırabilmekte ve kapasitelerini arttırabilmektedir. Bu noktada Web Atölyesi hem hazır paket E-ticaret altyapısı ile hem de özel E-ticaret projeleri ile profesyonel hizmet verebilmektedir.

E-Ticaret Sitesi Nasıl Yaptırılır ?

E-ticaret sitesi yaptırmanın günümüzde birçok yolu bulunmaktadır. Siz de eğer E-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız. Ya internet üzerinden hazır paket olarak satılan paket programlarla ya da bireysel çalışan freelance yazılımcılar ile ya da bu noktada Web Atölyesi gibi kapsamlı hizmet verebilen ajanslar ile çalışılarak E-ticaret sitesi yaptırmak mümkündür. Fakat burada en önemli unsur ortaya çıkarılacak E-ticaret projesinin kalitesidir. Bu noktada ortaya çıkarılan Web Sitesi ne kadar kapasiteli ve kullanıcı deneyimi açısından iyi bir site ise siteyi kullanan veya sahibi olan kişiler de bir o kadar satışlarını arttırabilecekler ve kapasite arttırımına gideceklerdir. Sizde eğer özel ve profesyonel projeler veya E-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız veya E-ticaret satışlarınızı arttırmak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin

Proje Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Dikkat edilmesi gereken unsur eğer bir freelance yazılımcı projenisi yapacak ise bu kişinin deneyimidir. Eğer bu kişi daha önce belli bir miktarda proje geliştirmiş ise istediğiniz projeyi yapması daha olasıdır. Fakat bu noktada piyasada bu işleri çok iyi bildiğini ve deneyimli olduğunu söyleyen yüzlerce hatta binlerce kişiyle karşılaşmanız da mümkündür. Bu noktada hemen karar vermemeli ve gerekirse Web Atölyesi gibi deneyimli bir ajans ile yola çıkılmalıdır. Aksi takdirde eğer projeyi yaptırdığınız yazılımcı gerçek anlamda deneyimli değil ise hem size para kaybettirecektir hem de ciddi anlamda bir zaman kaybına yol açacaktır. Bu noktada hemen karar vermemeli ve alanında uzman ekipleri tercih etmeniz işinizin başarıya ulaşması açısından daha doğru olacaktır. Bu sebeple eğer bir profesyonel E-ticaret sitesi projesi yaptırmayı düşünüyor iseniz bu sayfa üzerinden bizden hızlıca teklif alabilirsiniz.

Hazır Paket Mi Yoksa Özel Yazılım Mı Yaptırmalı ?

Yukarıda da bahsedildiği gibi E-ticaret projesi yapmanın bir çok yolu mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de hazır paket E-ticaret sitesi yaptırmaktır. Hazır paket bir proje yaptırmak istediğinizde gerçekten fiyat bakımından çok avantajlı olabilecek firmalar bu hizmeti vermektedir. Fakat hazır paket E-ticaret siteleri genelde beklenenin çok ama çok altında bir performans sergilemektedir. Çünkü yapmak istediğiniz proje özelleştirilmedikçe istediğiniz hedef kitle müşterilerine erişmek de bir o kadar zordur. Hazır paket platformlar konusundaki bir diğer önemli unsur da, bu platformlar her ne kadar uygun fiyatlı görünseler de hizmet alınmaya başladıktan sonra bu ücretler aylık olarak sizi ciddi anlamda zorlamaya başlayacaktır. Aynı zamanda aylık ödemeler haricinde bu hazır paket platform sağlayan şirketler sizden daha fazla para alabilmek için, işe yaramayan özellikleri sizlere satmaya çalışacak ve yine günün sonunda cebinizden özel bir proje yaptırma maliyetleri çıkacaktır. Bu noktada hızlı karar verilmemeli ve gerekirse daha kaliteli bir platform yaptırmak için Web Atölyesi gibi özel E-ticaret ve profesyonel E-ticaret yazılımları yapan ajanslara başvurulmalıdır. 

Google'da Ön Plana Nasıl Çıkarım ?

Web Atölyesi olarak projelerinizin google da ve diğer platformlarda mümkün olan en üst noktada çıkacağını garanti ediyoruz. Çünkü bu işi önemsiyor ve kendimizi sizin yerinize koyuyoruz. Müşterilerimize ne kadar kaliteli hizmeti verebilirsek sizlerle birlikte büyüyebileceğimizi biliyoruz ve bu sebeple özellikle arama motorlarında siteyi üst sıralara taşıyabilecek tüm teknik işleri siz bize söylemeden yapıyoruz. Google da ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek ciddi tecrübe ve deneyim isteyen konulardır. Bu sebeple Web Atölyesi olarak hayata geçirdiğimiz projeler ile biz bu konuyu garanti ediyoruz.
Bu noktada arama motorlarına projelerinizi en üst sıralara çıkaracağımız garantisini eğer bu yazıyı okuyor iseniz zaten ispat etmişiz demektir. Çünkü eğer bu sayfa google da üst sırada değil ise bu konuda garanti vermemiz doğru olmazdı. Fakat siz bu sayfayı google da en üst sırada buldunuz ve tıkladınız bu sebeple arama motoru sıralamasında en üst sıraları size de garanti ediyoruz

Bu konuda yaptığımız başlıca çalışmalar ise;

 • Site genel eSeo çalışmaları
 • Mikro Servisler
 • Rest API veya SOAP entegrasyonları
 • Veritabanı Optimizasyonu
 • Profesyonel bir Sitemap yapısı
 • Heading, alt, title ve content çalışmaları
 • Schema.org micro data çalışmaları
 • Pagespeed(sayfa hızı) 90% üzerinde garanti ediyoruz
 • AMP versiyon sayfalar
 • Meta data entegrasyonu
 • Open-graph entegrasyonları
 • Gerekli Sosyal Medya bağlantıları
 • hedef kelimeler eşleşme oranı garantisi

Ürünlerimi ve Kategorilerimi Nasıl Yükleyeceğim

Eğer E-ticaret sitenizi Web Atölyesi olarak biz yaptıysak bu noktada işiniz oldukça kolay olacak. Binlerce hatta yüzbinlerce ürün ve kategoriyi Web Atölyesi altyapıları ile eklemeniz, düzenlemeniz ve yönetmeniz oldukça kolay. Çünkü 12 yıldır geliştirilen altyapısı ile Web Atölyesi E-ticaret paketleri kullanımı inanılmaz denecek derecede kolay panelleri ile ürün, kategori ve içerik yükleme ve düzenleme işlemlerini yapmanız çok kolay olacak. Fakat özellikle wordpress, shopify ve diğer hazır paket türlerinde bu işlemleri yapmak oldukça zahmetli, karmaşık ve zaman alıcı olmaktadır. Bir diğer önemli özelliğimiz dinamik yapıdaki xml servislerimizdir. Bu servisler sayesinde aynı anda yüzbinlerce ürününü, bunların varyantları ve stok elementleri ile birlikte anlık yükleme ve güncellemeleri yapılmaktadır. Web Atölyesi 'ın en önemli farklarından birisi de kullanıcı deneyimi ve kullanım kolaylığıdır. Bu sayede müşterilerimiz ağırlıklı olarak ürünlerini satmaya ve kendi iç organizasyon süreçlerini ilerletmeye odaklanmaktadır. Tabii ki bu durumda da müşterilerimiz işlerini çok verimli, hızlı ve pratik bir yoldan hallederek, verimliliklerini ve cirolarını arttırmaktadırlar

Satışları Arttırmak İçin Neler Yapıyorsunuz ?

Bu noktada Web Atölyesi olarak çok değerli sayılabilecek bazı özellikleri ve yazılımları sunmaktayız. Bunlardan başlıca olanları kendi altyapılarımız ile geliştirdiğimiz yüksek SEO (arama motoru optimizasyonu) entegrasyonlarımız. Bir benzeri olarak affiliate-marketing(bağlı-pazarlama) modüllerimiz ve programlarımız zayesinde ürünleriniz yüklendiği andan itibaren birçok platform ile entegre olabilecektir. Bunları kısaca özetleyecek olur isek. Web Atölyesi panelleri üzerinden yüklediğiniz ürünler aynı anda google merchant centerda, trendyolda, hepsiburada da, n11 de, amazonda ve istediğiniz herhangi bir pazaryeri satış noktasında yayınlancaktır. Bunun haricinde affiliate modeli olarak bağlı Sosyal Medya ve blogger altyapısı sağlayan diğer pazarlama modellerine de bağlanılacaktır. 

Entegrasyonlar Yapıyor Musunuz ?

Yukarıda da belirtildiği gibi Web Atölyesi bu noktada sınırsız hizmetler sunabilir. Kendi entegrasyonlarımızın dışında da dilediğiniz ve API'si (bağlantı noktası) olan bir uygulamaya veya platforma E-ticaret sitenizi entegre edebiliriz. Bunlara örnek verecek olursak e-fatura, mailing, sms servisler, satış kanalları, Sosyal Medya entegrasyonları, arama motoru entegrasyonları, içerik platform entegrasyonları gibi bir çok alanı entegrasyon yaptığımız alanlar içerisinde sayabiliriz. Bu noktada avantajlı olan bir diğer konu istediğiniz herhangi birplatforma bağlanabilecek olmamız. Burada tek belirlenmesi gereken şey proje ve gerekli bağlantı planları. Özel E-ticaret projelerimiz ile bu entegrasyonları size özel olarak yapabiliyoruz.

E-Ticaret Sitesi Yaptırmak İstiyorum Diyorsanız

Sizde eğer E-ticaret projesi veya platformu yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu noktada Web Atölyesi gerekli planlamaları ve çalışmaları en detaylı şekilde yapacaktır. Projenin her aşamasında sizlere destek ve yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Neden Web Atölyesi Tercih Ediliyor?

Sınırsız özellik verebilmemiz, tamamen müşteriye özel customize çalışmalar sunabilmemiz, kullanıcı deneyiminin çok yüksek olması, pazarlama ve satış entegrasyonları, doğru planlama, ilgi çekici tasarımlar, güncel teknik kurulumlar ve doğru ücretlendirme politikası sayesinde Web Atölyesi bu noktada özelleştirilmiş E-ticaret siteleri konusunda en verimli ve en etkili hizmeti verebilmektedir. Siz de E-ticaret sitesi platformu yaptırmak ve sunabileceğimiz avantajlardan faydalanmak için bu sayfa üzerinden bizden teklif alabilirsiniz.

Hizmet bölgelerimiz;

İstanbul eticaret İstanbul e-ticaret İstanbul sanal mağaza İstanbul internetten satış İstanbul eticaret sevkiyat İstanbul eticaret stok İstanbul eticaret ödeme yöntemleri İstanbul eticaret kapıda ödeme İstanbul eticaret havale İstanbul eticaret pos İstanbul eticaret payu İstanbul asp eticaret İstanbul php eticaret İstanbul eticaret güvenlik internet e-ticaret eticaret satış stok online satış
bölgesi ziyaretçilerimiz, Web Atölyesi'nin mutlu müşterileri arasına katılmak için +90(532) 200 9852 veya info@webatolyesi.com.tr ile bize ulaşın, ihtiyacınıza uygun Kurumsal web sitesi, E-ticaret, E-tahsilat veya Crm çözümünü size sunalım

Bize Yazın

Merkez Ofis

Ziya Gökalp, Mall of İstanbul The Office Plaza, Kat 17 34490 Başakşehir/İstanbul